Arrow

466

Tallinn - Kuressaare(466)

Plug In WiFi
Bus peatused

10:45

3hrs45m

14:30

Tallinna bussijaam

Kuressaare bussijaam

10 kohta saadaval

12.00

    Tallinna bussijaam

  • 10:45
    Tallinna bussijaam
  • 11:05
    Tallinn, Vana-Pääsküla
  • 11:35
    Turba
  • 11:49
    Ollimäe
  • 11:53
    Koluvere
  • 11:56
    Kullamaa
  • 12:01
    Üdruma
  • 12:08
    Laiküla
  • 12:14
    Kirbla
  • 12:22
    Lihula
  • 12:29
    Tuudi
  • 12:36
    Kõmsi
  • 12:45
    Virtsu sadam
  • 13:25
    Kuivastu (sadama alal)
  • 13:30
    Hellamaa
  • 13:35
    Liiva (Muhumaa)
  • 13:39
    Nautse
  • 13:45
    Orissaare
  • 13:50
    Saikla
  • 13:57
    Tagavere
  • 14:03
    Ratla
  • 14:08
    Valjala
  • 14:25
    Kuressaare, Säästu
  • 14:30
    Kuressaare bussijaam
  • Kuressaare bussijaam